Om oss

Vi holder til på Jærhagen i 2.etg!

Det unike med oss er at du får den personlig hjelp og veiledningen du skulle trenge ved å bare komme innom oss.

NETT = Nettverkt

Christoffer Jansen

christoffer@nett.express

Grafisk Designer

* Drop-in Jærhagen
Erfaring: 14år i faget

Ekspert på utvikling og videreutvikling av Logo, Vektorisering & Digitalisering og nettside bygging

Grafisk Designer

* Bedrift
Erfaring: 9år i faget

Ekspert på sosiale medier, nettsider, bilderedigering, SEO

Kristine Andersen

kristine@nett.express

Magnus C. Nygård

magnus@nett.express

Grafisk Designer

* Drop-in Jærhagen
Erfaring: 6år i faget

Ekspert på foliering, skilt og dekor

Utvikler

* Faktura
Erfaring: 31år i faget

Ekspert på foliering, skilt og dekor. Vektorer og vektorgrafikk

Kyrre E. Øien

kyrre@nett.express

Heidi Roos

heidi@hendmed.com

Heidi Roos

Partner | Hegmed AS

Ekspert på utvikling og videreutvikling av merkevare
Drifting av Sosiale medier som Facebook, Instagram & LinkedIn ++

Dronefører

Erfaring: 3år i faget

Produksjon av Promo videoer & Drone videoer

Rudi Salamonsen

promo@nett.express

Jærhagen Kjøpesenter

Du finner oss i 2.etg på Jærhagen Kjøpesenter!

Solavegen 25, 4352 Kleppe

Normale åpningsider:

10:00 – 20:00
(10:00 – 18:00)